Kontakt

home-mkrzewySzkółka drzew i krzewów ozdobnych ‚Miziołek’ jest to gospodarstwo ogrodnicze prowadzone od 1997 roku. Produkujemy materiał ogrodniczy w pojemnikach, jak i w gruncie. Nasze rośliny są gwarantem wysokiej jakości dzięki połączeniu ciężkiej pracy i doświadczenia z pasją jaką darzymy ogrody.
Ponadto zajmujemy się projektowaniem ogrodów oraz ich zakładaniem. Świadczymy również szeroki zakres usług ogrodniczych a w naszym sklepie online mogą Państwo zakupić niezbędne artykuły do ogrodu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, daje to nam pewność, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zrobienie zakupów zarówno online jak i bezpośrednio w siedzibie szkółki.

 

Dołącz do mkrzewy.pl na facebook-u znajdziesz tu ciekawostki, porady ogrodnicze, konkursy, wydarzenia, promocje.

DANE ADRESOWE

mkrzewy.pl
Bujny ul. Piotrkowska 45
97 – 371 Wola Krzysztoporska
Telefon komórkowy: +48 607 226 100
e-mail:  mkrzewy.pl@gmail.com

Nasza szkółka położona jest w miejscowości Bujny w gminie Wola Krzysztoporska pod Piotrkowem Trybunalskim (woj. łódzkie). Zaledwie 2 km na wschód od autostrady Warszawa – Katowice (A1) w centrum geograficznym i komunikacyjnym Polski. Od strony Piotrkowa Trybunalskiego można do nas dojechać przedłużeniem ulicy Roosvelta, kierując się na miejscowość Wola Krzysztoporska.

Największe miasta położone stosunkowo blisko nas to:

  • Łódź 49 km
  • Częstochowa 81 km
  • Warszawa 135 km
  • Bełchatów 24 km
  • Opoczno 47 km

NASZA LOKALIZACJA NA MAPIE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości